پیگیری ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان

پیگیر ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی هستیم

پیگیر ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی هستیم


دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل با اشاره به جلوگیری دولت از پیگیری ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان، اعلام کرد که همچنان پیگیر ابطال این واگذاری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، هفته گذشته دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام کردند که هیات داوری سازمان خصوصی سازی مصوبه واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان را باطل کرده است، اما رئیس جمهور و افرادی دیگر از مسئولان رده بالای کشور، با این موضوع مخالف هستند.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل در توییتی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

میلاد بیغاله در توییتر خود نوشت: جلوگیری از ابطال واگذاری ناسالم کشت و صنعت مغان، به معنی نادیده گرفتن خواست مردم است. همچنان پیگیر ابطال این واگذاری خواهیم بود

منبع :خبرگزاری دانشجو 27 ارذیبهشت 99

تلاش «روحانی» برای جلوگیری از ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان

عضو هیئت تحقیق و تفحص از واگذاری شرکت های دولتی گفت: رئیس جمهور برای ابطال حکم فسخ واگذاری کشت و صنعت مغان فشار زیادی به هیئت واگذاری وارد می کند.

احمد علیرضا بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر ، درباره تخلف صورت گرفته در ماجرای واگذاری شرکت کشت و صنعت دشت مغان، گفت: هیئت داروی با توجه به تخلفات صورت گرفته در واگذاری کشت و صنعت مغان رای به فسخ این واگذاری داده است.

وی افزود: دولت اعمال نظرها و فشارهای شدیدی را بر هیئت داوری اعمال می کند تا در مرحله اول از ارجاع این پرونده به هیئت داوری جلوگیری کند و در این مرحله نیز رای هیئت را تغییر دهد.

عضو هیئت تحقیق و تفحص از واگذاری شرکت های دولتی اظهار داشت: رئیس جمهور رویه ای را در پیش گرفته و تلاش دارد تا نظرات خود را بر وزرا تحمیل کند. یکی از مصادیق تحمیل نظرات رئیس جمهور به وزرا رفتاری است که روحانی با وزیر صنعت انجام داد.

علیرضا بیگی با بیان اینکه وزرا نیز از امنیت برخوردار نیستند. گفت: دوشنبه هفته گذشته رئیس جمهور در جلسه سهام عدالت، وزیر اقتصاد و دادگستری را مورد عتاب قرار داده است که باید رای فسخ واگذاری کشت و صنعت مغان را برگردانید و این ماجرا را جمع کنید. این رفتار با توجه به رویه رئیس جمهور طبیعی است.

وی افزود: صرف نظر از اینکه عزل «رحمانی» درست یا غلط بوده است، اعمال نظر رئیس جمهور بر وزرا، کار غلطی است. ما اجازه نمی دهیم رئیس جمهور، نظرات شخصی خود را که دلایل مختلفی برای اعمال آن وجود دارد به وزرا تحمیل کند و آنها را وادار به تخلف از قانون نماید.

منبع:خبرگزاری بازدید 25 ارذیبهشت 99
شرکت صبا میهن شرکتی چابک و برخوردار از بالاترین سطح توانمندی های مدیریتی و سرمایه انسانی و بازدهی بالا در تمام سطوح سرمایه گذاری میباشد.

کشت وصنعت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس دفتر

33851934–041

شماره تماس کارگاه

11- 44642508 -041

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

33851934 – 041 فکس : 115 داخلی

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

فکس : 44642509

آدرس دفتر

تبریز : آذربایجان شرقی – تبریز – یاغچیان – خیابان نور – کوی سماء – سما دوم شرقی
– پالک 65

آدرس کارگاه :

آذربایجان شرقی – شهرستان خداآفرین – بعد از روستای محمودآباد – 5 کیلومتر مانده به اصلاندوز – شرکت کشت و صنعت خوشه صبا
logo-mark-1

همیشه در دسترس هستیم!

با ما در تماس باشید

 

شرکت کشت و صنعت خوشه صبا، به عنوان شرکت زیر مجموعه صبا میهن فعال در حوزه کشاورزی، با افتخار یکی از ارزش های خود را مشتری مداری میداند. برای ارتباط با ما از طریق راه های ارتباطی اقدام کنید و در اسرع وقت با شما صحبت خواهیم کرد.