هزینه برق در چه صورت مجانی است؟

هزینه برق در چه صورت مجانی است؟

هزینه برق در چه صورت مجانی است؟


هزینه برق در چه صورت مجانی است؟ مهندس فریدون خودنیا اظهار کرد: همراهی کشاورزان، ادارات و صنایع با شرکت توزیع برق استان در این سه ماه یعنی از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریورماه امسال مدنظر است که چنانچه با ما موافقت‎نامه منعقد کنند و مصرف برق خود را در زمان اوج مصرف کاهش دهند درازای این مهم به آنها یارانه می‎دهیم.

وی افزود: به عنوان مثال اگر کشاورزی پمپاژ برق چاه خود را از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۷ خاموش کند و ماهم این موضوع را تایید کنیم هزینه برق مصرفی در سه ماه ذکر شده مجانی است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان بیان کرد:

طرح‎های مختلفی داریم و چنانچه صنعتی با شرکت توزیع برق موافقت‎نامه منعقد کنند به میزان درصد همکاری به او یارانه می‎دهیم.

خودنیا اضافه کرد: سال گذشته ۳ میلیارد تومان یارانه به مشترکین کشاورزی و صنعتی استان پرداخت کردیم.

وی عنوان کرد: امیدواریم امسال با این تفاهم‎نامه‎هایی که بسته شده مبلغ بیشتری یارانه به این مشترکینی که می‎توانند با ما همکاری کنند تخفیف انرژی دهیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به انجام پروژه‎های مدنظر دولت گفت: امسال مبلغی که تملک دارایی استان برای انجام پروژه‎های استان به شرکت توزیع برق لرستان پرداخت کرده کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان بوده است.

وی گفت: تمام هزینه‌هایی که در توزیع برق، احداث و اصلاح شبکه انجام می‎دهیم از محل درآمدهای اختصاصی شرکت توزیع برق بوده و قطعا با این شرایط پیشبرد اهداف و برنامه‎ها با مشکل مواجه است.

از دیگر شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن با هدف استفاده از پتانسیل های کشور و تولید محصولات ارگانیک جهت حفظ سلامت مردم، شرکت کشت و صنعت خوشه صبا از بزرگترین مجتمع های کشت و صنعت کشورمان، ایران است که با هدف ایجاد کاربری های متعدد با هدف توسعه و رشد اقتصاد در این مسیر قدم گذاشته و به عنوان یکی از تامین کننده های نیاز مردمی میباشد.

منبع : خبرگزاری قطره 22 خرداد 1399

اخبار

برقصبا میهنکشاورزی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس دفتر

33851934–041

شماره تماس کارگاه

11- 44642508 -041

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

33851934 – 041 فکس : 115 داخلی

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

فکس : 44642509

آدرس دفتر

تبریز : آذربایجان شرقی – تبریز – یاغچیان – خیابان نور – کوی سماء – سما دوم شرقی
– پالک 65

آدرس کارگاه :

آذربایجان شرقی – شهرستان خداآفرین – بعد از روستای محمودآباد – 5 کیلومتر مانده به اصلاندوز – شرکت کشت و صنعت خوشه صبا
logo-mark-1

همیشه در دسترس هستیم!

با ما در تماس باشید

 

شرکت کشت و صنعت خوشه صبا، به عنوان شرکت زیر مجموعه صبا میهن فعال در حوزه کشاورزی، با افتخار یکی از ارزش های خود را مشتری مداری میداند. برای ارتباط با ما از طریق راه های ارتباطی اقدام کنید و در اسرع وقت با شما صحبت خواهیم کرد.