مطالبات کارگران قند بردسیر پرداخت می‌شود

مطالبات کارگران قند بردسیر پرداخت می‌شود

مطالبات کارگران قند بردسیر پرداخت می‌شود/ خبری از راه‌اندازی مجدد نیست

کارگران قند بردسیر از پرداخت مطالبات معوق خود بعد از گذشت سالها خبر دادند.

کارگر آنلاین : کارگران قند بردسیر در تماس تلفنی، از پرداخت مطالبات خود بعد از گذشت سالها خبر دادند و گفتند: از محل فروش دارایی‌های مدیرعامل و با کمک دادگستری، مطالبات ما پرداخت شده است؛ اما کاش مسئولان فکری به حال راه‌اندازی مجدد این واحد تولیدی می‌کردند.

کارگران می‌گویند: مطالبات اکثریت کارگران در ماه‌های اخیر به تدریج پرداخت شده است.

به گفته این کارگران، تا قبل از تعطیلی کارخانه در سال ۸۶، بیش از ۳۰۰ کارگر در کارخانه مشغول به کار بودند و معیشت مردم در این شهرستان کوچک استان کرمان به کارخانه قند وابسته بود.

در عین حال، رییس دادگستری شهرستان بردسیر در این رابطه گفته است: مهمترین اقدامات انجام شده در دادگستری این شهرستان در سال گذشته و سه ماه ابتدای سال جاری مربوط به تعیین تکلیف بدهی‌های کارخانه قند بردسیر است که به لحاظ ایجاد مشکلات عدیده از سال ۱۳۸۶ فعالیت آن متوقف و تعطیل شده و مشکلات حقوقی همراه با بدهی‌های قابل توجه این واحد تولیدی چالش‌های متعددی را در سطح شهرستان علی‌الخصوص برای دستگاه قضایی فراهم کرده بود.

حسین رمضانی ادامه داد: در سال گذشته با تشکیل جلسه ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در سطح استان کرمان و رفع توقیف در رابطه با توقیف‌های متعدد برخی نهاد‌ها از پلاک‌های ثبتی و اموال کارخانه، پرداخت مطالبات کارگران و بستانکاران آغاز شد و بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال از مطالبات از طریق برگزاری ۱۱۲ مزایده در واحد اجرای احکام مدنی دادگستری بردسیر پرداخت شد.
۵۶۶ نفر از کارگران و بستانکاران حق و حقوق و مطالبات خود را بطور کامل دریافت کرده‌اند و تسویه حساب انجام شده و تلاش‌ها برای پرداخت مطالبات باقیمانده بستانکاران (تعداد ۲۱۵ نفر) و برخی ادارات، نهاد‌ها و بانک‌ها عملیات اجرایی ادامه دارد.
منبع/ایلنا

از دیگر شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن با هدف استفاده از پتانسیل های کشور و تولید محصولات ارگانیک جهت حفظ سلامت مردم، شرکت کشت و صنعت خوشه صبا از بزرگترین مجتمع های کشت و صنعت کشورمان، ایران است که با هدف ایجاد کاربری های متعدد با هدف توسعه و رشد اقتصاد در این مسیر قدم گذاشته و به عنوان یکی از تامین کننده های نیاز مردمی میباشد.

اخبار

ai wfhav;j oav;j wfh ldikowfh ldikشرکت خوشه صباشرکت صبا میهنصبا میهنصبامیهنکشت و صنعت خوشه صبامطالبات کارگران قند بردسیر پرداخت می‌شودهلدینگ صبا میهن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس دفتر

33851934–041

شماره تماس کارگاه

11- 44642508 -041

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

33851934 – 041 فکس : 115 داخلی

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

فکس : 44642509

آدرس دفتر

تبریز : آذربایجان شرقی – تبریز – یاغچیان – خیابان نور – کوی سماء – سما دوم شرقی
– پالک 65

آدرس کارگاه :

آذربایجان شرقی – شهرستان خداآفرین – بعد از روستای محمودآباد – 5 کیلومتر مانده به اصلاندوز – شرکت کشت و صنعت خوشه صبا
logo-mark-1

همیشه در دسترس هستیم!

با ما در تماس باشید

 

شرکت کشت و صنعت خوشه صبا، به عنوان شرکت زیر مجموعه صبا میهن فعال در حوزه کشاورزی، با افتخار یکی از ارزش های خود را مشتری مداری میداند. برای ارتباط با ما از طریق راه های ارتباطی اقدام کنید و در اسرع وقت با شما صحبت خواهیم کرد.