مرغ ۱۵ هزار تومانی در راه است

مرغ ۱۵ هزار تومانی در راه است

اقتصاد نیوز : رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: ۶۰۰ تن ذخیره مرغ منجمد به‌صورت مستمر با همکاری و نظارت سازمان صمت این استان و با قیمت ۱۵ هزار تومان توزیع می‌شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس: سیدحسن میرعماد عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات نهاده‌های کشاورزی در استان سمنان اظهار کرد: چندی است تولیدکنندگان دام و طیور استان در کشور برای تهیه نهاده‌های دامی موردنیاز خود دچار مشکل هستند که بخشی از آن مربوط به تأمین ارز و وابستگی صنایع دام‌پروری به‌خصوص دام و طیور و مرتبط با خللی بوده که در واردات ایجاد شده است.

او گفت: در راستای حل و کنترل مشکل دامداران با دستور استاندار سمنان به‌صورت مستمر هر ۱۵ روز یک‌بار جلساتی با حضور معاون امور اقتصادی استاندار سمنان، فرمانداران، اتحادیه‌ها و تشکل‌های دام‌پروری، برگزار و بر نهاده‌هایی که در استان توزیع می‌شود، نظارت خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان اضافه کرد: با بهره‌گیری از سیستم رصد و پایش، نهادهایی که در استان وارد می‌شود، به دست خود تولیدکنندگان می‌رسد و از انحراف جلوگیری خواهد شد.

میرعماد بیان کرد: تشکیل پلیس امنیت اقتصادی در استان، در راستای کنترل بیشتر امور اقتصادی و پیشگیری از تخلفات در این حوزه است و در بحث تأمین نهادها ذخایر خوبی وجود دارد.

او بیان کرد: در این جلسه مقرر شد تا با مکاتبه استاندار سمنان با وزیر جهاد کشاورزی، اجازه استفاده از ذخایر استراتژیک استان صادر شود و در اختیار تولیدکنندگان دام و طیور قرار گیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: تولید و توزیع تخم‌مرغ با همکاری اتحادیه مرغ تخم‌گذار در استان انجام شده و نیاز مصرف کنند تأمین می‌شود.

میرعماد بیان کرد: توزیع مرغ منجمد در دستور کار استان است و مقرر شده تا ۶۰۰ تن ذخیره مرغ منجمد به‌صورت مستمر با همکاری و نظارت سازمان صمت و با قیمت 15 هزار تومان توزیع شود و در اختیار مصرف‌کننده قرار گیرد.

او گفت: در استان سمنان هیچ محدودیتی در تأمین مرغ منجمد موردنیاز وجود ندارد؛ ذخایر به‌اندازه نیاز استان بوده و چنانچه حتی هیچ کشتاری در استان نیز صورت نگیرد، مرغ موردنیاز مصرف‌کنندگان تأمین خواهد شد.

از دیگر شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن با هدف استفاده از پتانسیل های کشور و تولید محصولات ارگانیک جهت حفظ سلامت مردم، شرکت کشت و صنعت خوشه صبا از بزرگترین مجتمع های کشت و صنعت کشورمان، ایران است که با هدف ایجاد کاربری های متعدد با هدف توسعه و رشد اقتصاد در این مسیر قدم گذاشته و به عنوان یکی از تامین کننده های نیاز مردمی میباشد.

اخبار

ai wfhav;j oav;j wfh ldikowfh ldikشرکت خوشه صباشرکت صبا میهنصبا میهنصبامیهنکشت و صنعت خوشه صباهلدینگ صبا میهن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس دفتر

33851934–041

شماره تماس کارگاه

11- 44642508 -041

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

33851934 – 041 فکس : 115 داخلی

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

فکس : 44642509

آدرس دفتر

تبریز : آذربایجان شرقی – تبریز – یاغچیان – خیابان نور – کوی سماء – سما دوم شرقی
– پالک 65

آدرس کارگاه :

آذربایجان شرقی – شهرستان خداآفرین – بعد از روستای محمودآباد – 5 کیلومتر مانده به اصلاندوز – شرکت کشت و صنعت خوشه صبا
logo-mark-1

همیشه در دسترس هستیم!

با ما در تماس باشید

 

شرکت کشت و صنعت خوشه صبا، به عنوان شرکت زیر مجموعه صبا میهن فعال در حوزه کشاورزی، با افتخار یکی از ارزش های خود را مشتری مداری میداند. برای ارتباط با ما از طریق راه های ارتباطی اقدام کنید و در اسرع وقت با شما صحبت خواهیم کرد.