طرح «هر روستا یک محصول» موجب سوق دادن به سمت اشتغالزایی

طرح «هر روستا یک محصول» موجب سوق دادن به سمت اشتغالزایی

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اجرای طرح “هر روستا یک محصول” را موجب سوق دادن روستاها به سمت اشتغالزایی دانست و حمایت از زنان سرپرست خانوار و پایداری شغل را اولویت صندوق برشمرد.

اصغر نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در گفت‌وگو باخبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،  درباره طرح های اجرا شده اشتغالی در صندوق گفت: یکی از راههای حمایت از توسعه اقتصادی روستاها، حمایت از محصول محوری در روستا و جلب مشارکت اهالی برای گرایش به شغل مشترک به منظور کسب درآمد و ثروت بیشتر و گسترش مزیت های روستا است.

وی ادامه داد:صندوق کارآفرینی امید با حمایت از طرح هر روستا ـ یک محصول در تلاش است اشتغالزایی را به روستاها برده و بر بیکاری در روستاها غلبه و خانوارها را از خدمات صندوق بهره‌مند کند.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید افزود:امروز در اغلب شهرستانها و بخشها روستاهای زیادی با محوریت محصول واحد به کار تولید و ارائه خدمت مشغول هستند که بسیاری از این تولیدات کشاورزی و در برخی موارد صنعتی و خدماتی است.

نوراله زاده با اشاره به حمایت صندوق از زنان سرپرست خانوار گفت: به طور مشخص در صندوق جامعه هدفی از بین مردان و زنان تعریف نشده است اما زنان سرپرست خانوار به دلیل اینکه گردش مالی و جواز کسب ندارند و بانکها معمولا به آنها وام نمی‌دهند در اولویت حمایت صندوق قرار دارند تا بتوانند گردش مالی ایجاد کنند.

 وی گفت: فعالیت های کارآفرینی در راستای رونق روستا در صندوق کارآفرینی امید شامل پرداخت 1650میلیارد تومان وام اشتغال روستایی است که پرداخت بیش از 75درصد تسهیلات روستایی انجام شده است و ایجاد 1000 صندوق خرد محلی در 31استان و فعالیت در 31استان و 100 روستای بدون بیکار و اجرای طرح هر روستا, یک محصول در بیش از 200روستای کشور از جمله فعالیت های این صندوق است.

اشتغال‌زایی ,

از دیگر شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن با هدف استفاده از پتانسیل های کشور و تولید محصولات ارگانیک جهت حفظ سلامت مردم، شرکت کشت و صنعت خوشه صبا از بزرگترین مجتمع های کشت و صنعت کشورمان، ایران است که با هدف ایجاد کاربری های متعدد با هدف توسعه و رشد اقتصاد در این مسیر قدم گذاشته و به عنوان یکی از تامین کننده های نیاز مردمی میباشد.

اخبار

ai wfhav;j oav;j wfh ldikowfh ldikشرکت خوشه صباشرکت صبا میهنصبا میهنصبامیهنطرح «هر روستا یک محصول» موجب سوق دادن به سمت اشتغالزاییکشت و صنعت خوشه صباهلدینگ صبا میهن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس دفتر

33851934–041

شماره تماس کارگاه

11- 44642508 -041

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

33851934 – 041 فکس : 115 داخلی

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

فکس : 44642509

آدرس دفتر

تبریز : آذربایجان شرقی – تبریز – یاغچیان – خیابان نور – کوی سماء – سما دوم شرقی
– پالک 65

آدرس کارگاه :

آذربایجان شرقی – شهرستان خداآفرین – بعد از روستای محمودآباد – 5 کیلومتر مانده به اصلاندوز – شرکت کشت و صنعت خوشه صبا
logo-mark-1

همیشه در دسترس هستیم!

با ما در تماس باشید

 

شرکت کشت و صنعت خوشه صبا، به عنوان شرکت زیر مجموعه صبا میهن فعال در حوزه کشاورزی، با افتخار یکی از ارزش های خود را مشتری مداری میداند. برای ارتباط با ما از طریق راه های ارتباطی اقدام کنید و در اسرع وقت با شما صحبت خواهیم کرد.