سم پاشی کشاورزی برای مقابله با کرونا

سمپاشی کشاورزی مقابله با کرونا

تصمیم انجمن تولید کنندگان ماشینهای کشاورزی برای مقابله با کرونا

شرکت هلدینگ صبا ميهن  در راستای سیاست های کلان اقتصادی و اجتماعـی کشـور و بمنظـور تأمیـن بخشـی از نیازهـای جامـعه و ایـجاد اشتـغـال و تولید با سرمایه گذاری هاي كلان در زمينه كشت و صنعت فعاليت دارد.محققان و پژوهشگران شرکت کشت و صنعت خوشه صبا (زیر نظر شرکت هلدینگ صبا میهن) در زمینه های مختلف کشاورزی به نکاتی قابل توجهی دست یافتند. به گزارش گروه خوشه صبا، حمید رضا نامی رئیس انجمن تولیدکنندگان ماشینهای کشاورزی با ارسال نامه‌ای برای استفاده از ظرفیت این انجمن و دیگر تشکلهای بخش خصوصی و بیش از یک و نیم میلیون کشاورز مجهز به تجهیزات سمپاشی سبک و سنگین، در قالب « طرح بسیج ملی کشاورزان» اعلام آمادگی کرد.

با استناد به وسعت آلودگی، پراکندگی نقاط در جغرافیای کشور، محدودیت‌های تجهیزات فعلی ارگانهای موظف و نیروی انسانی ناکافی در این حوزه، و نتیجه زمان‌بر شدن اجرای مقابله با شیوع کرونا در عمل و در عین حال شناسایی و گردآوری بیش از یک و نیم میلیون کشاورز توسط سازمان نظام صنفی کشاورزی که عمده آنها به دلیل نیاز ذاتی بخش کشاورزی به استفاده از تجهیزات سمپاشی سبک و سنگین مجهز هستند، آمده است: پراکنش مناسب کشاورزان در سراسر کشور، روحیه جهادی و مشارکت این عزیزان در تضمین امنیت غذایی کشور، می‌تواند پشتوانه خوبی برای تضمین سلامت کشور، در صورت استفاده از توانمندی آنها باشد.

سم پاشی کشاورزی برای مقابله با کرونا

سم پاشی کشاورزی برای مقابله با کرونا

این انجمن با اشاره به اینکه اگر ارکان تصمیم‌ گیر در این بخش، 4 مورد اصلی  برای ایجاد اطمینان و دلگرمی در کشاورزان را راهبری نمایند، تاکید کرده است: در این صورت در زمان کوتاهی، بسیج مردمی لازم جهت مقابله موثر با این ویروس در سراسر کشور محقق خواهد گردید.

تامین و تحویل مواد ضدعفونی کننده مناسب به کشاورزان

تامین سوخت مورد نیاز تراکتورها در قالب اعطای امتیازاتی به کشاورزان

آموزش روش صحیح سمپاشی و ضدعفونی معابر و اماکن به کشاورزان

تعیین دستمزد خدمات برای پوشش هزینه‌های اجرای عملیات سمپاشی و استهلاک ماشین‌آلات 

انجمن تولیدکنندگان ماشینهای کشاورزی (اتماک)، سازمان نظام صنفی کشاورزی کشور، اتحادیه مرکزی تعاونی‌های روستائی و کشاورزی ایران و دیگر تشکلهای بخش خصوصی با ظرفیت‌های مدیریتی بدون هزینه برای دولت، می‌توانند با همکاری و مشارکت و جهاد ملی برای ریشه‌کن کردن این مهمان منحوس و معضل بی‌سابقه، حماسه ای پر افتخار را رقم بزنند .

آموزش هاکشاورزیکشت وصنعت

خوشه صباسم پاشی کشاورزیسم پاشی کشاورزی برای مقابله با کروناصبا میهنصبامیهنکشت و صنعتکشت و صنعت خوشه صباهلدینگ صبا میهن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس دفتر

33851934–041

شماره تماس کارگاه

11- 44642508 -041

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

33851934 – 041 فکس : 115 داخلی

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

فکس : 44642509

آدرس دفتر

تبریز : آذربایجان شرقی – تبریز – یاغچیان – خیابان نور – کوی سماء – سما دوم شرقی
– پالک 65

آدرس کارگاه :

آذربایجان شرقی – شهرستان خداآفرین – بعد از روستای محمودآباد – 5 کیلومتر مانده به اصلاندوز – شرکت کشت و صنعت خوشه صبا
logo-mark-1

همیشه در دسترس هستیم!

با ما در تماس باشید

 

شرکت کشت و صنعت خوشه صبا، به عنوان شرکت زیر مجموعه صبا میهن فعال در حوزه کشاورزی، با افتخار یکی از ارزش های خود را مشتری مداری میداند. برای ارتباط با ما از طریق راه های ارتباطی اقدام کنید و در اسرع وقت با شما صحبت خواهیم کرد.