توصیه سرمایه گذاری در کشاورزی


شرکت هلدینگ صبا ميهن  در راستای سیاست های کلان اقتصادی و اجتماعـی کشـور و بمنظـور تأمیـن بخشـی از نیازهـای جامـعه و ایـجاد اشتـغـال و تولید با سرمایه گذاری هاي كلان در زمينه كشت و صنعت فعاليت دارد.محققان و پژوهشگران شرکت کشت و صنعت خوشه صبا (زیر نظر شرکت هلدینگ صبا میهن) در زمینه های مختلف کشاورزی به نکاتی قابل توجهی دست یافتند. دراین مقاله به توصیه های سرمایه گذاری در کشاورزی می پردازیم

توصیه سرمایه گذاری

 شرایط اقلیمی مناسب و گوناگون، نیاز بازار، نیاز کشورهای منطقه و سراسر دنیا و وجود منابع فراوان از دلایل سرمایه‌گذاری در صنعت کشاورزی است. همچنین مشخص است که در هر صنعت، باید ابتدا زمینه‌ و بستر مناسب برای سرمایه گذاری ایجاد شود تا سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری تشویق و قانع شوند.

با وجود منابع و زمین‌های کشاورزیِ بسیار در قسمت تولیدات مواد غذایی، دامی و رشد این صنعت در شهرهای ایران، نیاز کشور برای توسعه آبیاری و اجرا کردن پروژه‌هایی برای ایجاد شغل و کم کردن فاصله طبقاتی و فقر احساس می‌شود.

با وجود اینکه ایران رتبه 7 بین کشورهای برتر دنیاست، این موضوع می‌تواند سرمایه‌گذاران را برای اجرای پروژ‌های بسیاری تشویق کند که این امر سبب رشد و توسعه صنعت کشاورزی می‌شود. پروژه‌هایی مانند توسعه آبیاری نوین و مکانیزه شدن کشاورزی که صرفه‌جویی منابع با‌ارزشِ ما را در برخواهد داشت. به امید رشد و توسعه در صنعت کشاورزی کشور عزیزمان ایران.

می توان مشوقهاي سرمايه گذاري در ایران را اینگونه بر شمرد:

  • رتبه 4 در دنیا از نظر تنوع محصولات کشاورزی
  • رتبه 18 اقتصاد برتر دنیا
  • ضمانت بر جبران ضرر به دلیل ممنوعيت و يا توقف اجراي موافقت‌نامه‌هاي مالي در سرمايه‌گذاري‌هاي خارجي به روش ترتيبات قراردادي بر اثر ایجاد قانون و يا تصميمات دولت (ماده 17 قانون و ماده 26 آئين نامه )
  • امکان مالکیت بر زميـن کشاورزی به نام شرکت (ثبت شده در ايران) در سرمايه‌گذاري هاي مشترک (مــاده 34 آئين نامه)

خرید تضمینی محصولات دامی به وسیله‌ی شرکت پشتیبانی امور دام

کشاورزیکشت وصنعت

خوشه صباسرمایه گذاری در کشاورزیصبا میهن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس دفتر

33851934–041

شماره تماس کارگاه

11- 44642508 -041

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

33851934 – 041 فکس : 115 داخلی

ایمیل پشتیبانی

info@khoshesaba.ir

فکس : 44642509

آدرس دفتر

تبریز : آذربایجان شرقی – تبریز – یاغچیان – خیابان نور – کوی سماء – سما دوم شرقی
– پالک 65

آدرس کارگاه :

آذربایجان شرقی – شهرستان خداآفرین – بعد از روستای محمودآباد – 5 کیلومتر مانده به اصلاندوز – شرکت کشت و صنعت خوشه صبا
logo-mark-1

همیشه در دسترس هستیم!

با ما در تماس باشید

 

شرکت کشت و صنعت خوشه صبا، به عنوان شرکت زیر مجموعه صبا میهن فعال در حوزه کشاورزی، با افتخار یکی از ارزش های خود را مشتری مداری میداند. برای ارتباط با ما از طریق راه های ارتباطی اقدام کنید و در اسرع وقت با شما صحبت خواهیم کرد.